Kursy grupowe ONLINE
I STACJONARNE
w Poznaniu

Jeżeli interesują Cię kursy indywidualne lub w 2 osoby

Zadbaj o swoją przyszłość i ucz się duńskiego, norweskiego lub szwedzkiego z profesjonalnym lektorem!

Poznaj naszą ofertę kursów grupowych online oraz stacjonarnych w Poznaniu! Sprawdź harmonogram
oraz wybierz grupę, do której chcesz dołączyć.

Pakiet LAGOM

1 x 1,5h

za jedyne
1350 zł 1125 zł / za semestr  

Pakiet KOS

2 x 1,5h

za jedyne
2700 zł 2250 zł / za semestr

Zero ryzyka i możliwość rezygnacji po pierwszych zajęciach!

Przed rozpoczęciem kursu dokonujesz płatności tylko za pierwsze zajęcia. Jeżeli uznasz, że zajęcia nie spełniają Twoich oczekiwań, to możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Z kursów w Mesterze skorzystało już ponad…

0

*stan na koniec sierpnia 2022

Zanim przejdziesz dalej zobacz opinie kursantów i rekomendacje:

Wyobraź sobie, że umiesz mówić po duńsku, norwesku lub szwedzku. Prawda, że przyjemnie? Właśnie ten wspaniały efekt chcemy razem osiągnąć. Wciąż się wahasz? 

Kursy grupowe w Mesterze to wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć świetne wyniki z poszczególnych aspektów języka duńskiego, norweskiego czy szwedzkiego. Sprawdź najczęściej zadawane pytania: 

Jak uczymy?

Podczas zajęć nie siedzimy w książkach – pracujemy w grupach, dyskutujemy na różne tematy rozszerzając słownictwo, ćwiczymy gramatykę oraz wymowę, oglądamy wideo, słuchamy muzyki i podcastów osłuchując się z językiem, gramy w gry pamięciowe i nie tylko! 
Zajęcia online odbywają się przez wybrany przez lektora/kę oraz grupę komunikator, dzięki któremu nie odbiegają jakością od tych stacjonarnych: możemy udostępniać kursantom ekran, wysyłać materiały oraz słyszymy i widzimy się jak w realu.
Zajęcia stacjonarne odbywają się w jednej z naszych skandynawskich sal przy ulicy 27 Grudnia 17/19 w Poznaniu, tuż niedaleko lodziarni „Kolorowa” oraz poznańskiego Okrąglaka. 

Dlaczego warto?

Grupy liczą maksymalnie 6 osób, a dzięki ich kameralności lektor może skupić się na każdym kursancie.

  • zajęcia online są nagrywane i udostępniane przez lektora w celu powtórki oraz nadrobienia materiału w razie nieobecności 
  • zapewniamy różnorodne materiały na zajęcia, nie musisz kupować książek
  • po ukończeniu kursu otrzymasz dyplom wraz z suplementem opisującym Twój poziom oraz materiał realizowany na zajęciach

METODA


Kiedy?

Zajęcia będą odbywać się 1 lub 2 w tygodniu (do wyboru), a jedna lekcja będzie trwać 1,5 godziny, czyli 2 godziny lekcyjne. Kursy startują w pierwszym tygodniu października, natomiast kończą się na przełomie stycznia i lutego. 

HARMONOGRAM


Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w kursie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, następnie nasz dział administracyjny skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca w grupie. 

ZAPISZ SIĘ


A co z poziomem? 

Nie wiesz na jakim jesteś poziomie? Tutaj znajdziesz darmowy test poziomujący, który pomoże określić Twój poziom wiedzy. 

TEST POZIOMUJĄCY


Co z materiałami?

O wszystkie materiały zatroszczymy się my – korzystamy z ogólnodostępnych podręczników i autorskich materiałów własnych opracowanych na potrzeby kursu.

Za ile?

Stawka za 60 minut zajęć grupowych wynosi 50 zł, czyli w przypadku zajęć 1 x 90 minut w tygodniu, będzie to 15 zajęć x 75 zł = 1125 zł za całość. Za kurs możesz zapłacić w 2 lub 3 ratach 0%.
 

CENNIK


Kto prowadzi kurs?

Kurs poprowadzi jeden z naszych doświadczonych i profesjonalnych lektorów/lektorek – część załogi jest po studiach filologicznych lub/oraz dłuższym pobycie w Danii/Norwegii/Szwecji. Całą mesterową załogę poznasz tutaj:
 

ZAŁOGA


Co po zakończeniu kursu?

 Każdy kursant oraz każda kursantka ma możliwość kontynuowania nauki na wyższym poziomie od kolejnego semestru, który rozpocznie się na przełomie lutego oraz marca.

A co jeśli mam inne pytanie?

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Zajrzyj jeszcze tutaj:
Q&A (https://mester.pl/faq/) lub skontaktuj się z nami: kontakt@mester.pl / 579 820 79

 

Pakiet LAGOM

1 x 1,5h

za jedyne
1350 zł 1125 zł / za semestr  

Pakiet KOS

2 x 1,5h

za jedyne
2700 zł 2250 zł / za semestr