flaga kurs indywidualny duński

Ultra profesjonaliści od języka duńskiego

skuteczne kursy indywidualne norweski online

MIKOŁAJ

LEKTOR

Skończyłem filologię duńską na UAMie, a obecnie kontynuuję tu skandynawistykę. Język duński traktowałem z początku jako wyzwanie, ponieważ jego system fonetyczny plasuje go na pierwszym miejscu w skali trudności języków skandynawskich. Z czasem jednak nauka duńskiego stała się moją pasją, którą zarażam moich uczniów. W wolnych chwilach czytam komiksy o Punisherze i chodzę na długie spacery.

skuteczne kursy grupowe szwedzki online

MACIEK

LEKTOR

Jestem absolwentem filologii duńskiej na UAMie, gdzie obecnie kontynuuję studia skandynawistyczne. Studiowałem też w Danii na Uniwersytecie w Aarhus, gdzie świetnie poznałem duńską kulturę i mentalność. W wolnym czasie zgłębiam ciekawostki o językach świata i uczę się francuskiego. Jestem też dumnym tatą Cavaliera Gianniego.

skuteczne kursy duńskiego online

Karolina

LEKTORKA

Ukończyłam studia licencjackie na UAM w Poznaniu, a obecnie kontynuuję tu magisterkę. Piję stanowczo za dużo herbaty i czytam zdecydowanie zbyt wiele książek. Ale to właśnie dzięki nim (a konkretniej kryminałom Camilli Läckberg) zakiełkował we mnie pomysł bliższego poznania jednego z języków Północy. Obok duńskiego uwielbiam też niemiecki, muzykę indie i słodycze (w każdej ilości).

skuteczne kursy norweskiego online

Kamila

LEKTORKA

Studiuję filologię duńską na UAMie, gdzie w tym roku obroniłam licencjat. Poznawać Danię lubię przez wszystko to, czym zajmuję się także w wolnym czasie, a więc czytając duńskie książki i komiksy, a także oglądając filmy i seriale. Zależy mi, aby lekcje ze mną przebiegały w przyjaznej atmosferze, w której nie będzie miejsca na stres i nudę. Podczas zajęć będą nam towarzyszyły moje dwa przyjazne psy.

dobre kursy języka duńskiego

JAGODA Ł.

LEKTORKA

Jestem Jagoda i bardzo chętnie porozmawiam z Wami po duńsku. Swoją przygodę zarówno z kulturą Skandynawii, jak i z językiem duńskim zaczęłam na UAMie i od tego czasu dzielnie walczę z wymową ,,y” i ,,ø”. Wolny czas dzielę na naukę języków Azji Wschodniej, pochłanianie żelków i zamiłowanie do i łyżwiarstwa figurowego. W Mesterze kibicuję wszystkim adeptom języka duńskiego!

Sara

LEKTORKA

Hejsa! Studiuję skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Język duński oczarował mnie swoją niespotykaną liczbą wariantów wymowy jednej głoski. Dlatego bardzo chętnie pomogę w opanowaniu duńskiej fonetyki. Uwielbiam duńskie hygge, a szczególne miejsce w moim sercu zajmuje skandynawski modernizm – genialni architekci oraz przełomowe podejście do projektowania mieszkań.

Ania M.

LEKTORKA

Moje zainteresowanie Skandynawią zawdzięczam przede wszystkim szwedzkim kryminałom. Jednak to studia na UAM i fantastyczni ludzie, których tam poznałam sprawiły, że pokochałam Danię i jej szalony język. W wolnych chwilach, zawsze z kubkiem ciepłej herbaty w dłoniach, chętnie uciekam w świat seriali fantasy i rysowania oraz na długie spacery z moim psem.

Sebastian

LEKTOR

Ze wszystkich krajów Północy to Dania najbardziej skradła moje serce. Jestem absolwentem filologii duńskiej na poznańskim UAMie, gdzie obecnie kontynuuję naukę na skandynawistyce. Poza pomocą naszym kursantkom i kursantom w przyswajaniu wymowy śmiesznie brzmiących duńskich słów, zajmuję się tańcem, produkowaniem i kuratorowaniem eventów oraz wychowywaniem szczeniaczka Czosnka.

Asia

LEKTORKA

Jestem studentką skandynawistyki na UAMie gdzie skończyłam też licencjat z filologii duńskiej. Lubię Skandynawię za pragmatyczne ale luźne podejście do życia i szacunek do przyrody. Wolne chwile spędzam na tańcu nowoczesnym, wypoczywając pod kocem z moim psem Milką, czytając lub wypróbowując przepisy z programu Den Store Bagedyst.

Marta

LEKTORKA

Halløjsa! Studiuję język duński na UAMie, co od pięciu lat daje mi ogromną satysfakcję i przynosi wiele wyzwań. Komunikacja w innych językach od zawsze sprawiała mi ogromną frajdę, bo przecież nic tak nie inspiruje do działania jak poznawanie ludzi z całego świata. W wolnym czasie dla wyciszenia umysłu trenuję jogę albo tańczę salsę, żeby się wyszaleć i spędzić czas z ludźmi.

Magda

LEKTORKA

Hejsa! Studiuję język duński na Uniwersytecie Gdańskim. Ostatnie pół roku spędziłam w Danii, co dodatkowo podsyciło moją miłość do tego kraju i jego kultury. Poza językiem duńskim, interesuje się również muzyką, a w wolnym czasie zazwyczaj czytam książki, gram na ukulele, albo maluję. Moją wielką miłością są też pingwiny i kolekcjonuję wszystko, co z nimi związane!