Zajęcia stacjonarne

Zależy Ci na bezpośrednim kontakcie z lektorem? W takim razie zapisz się na zajęcia stacjonarne! Tradycyjna forma kursu wielu osobom pomaga lepiej zmotywować się do pracy i osiągać szybkie efekty. To również świetny sposób, by odciąć się od wszelkich rozpraszaczy i skupić na nauce. W MESTER możesz poznawać języki skandynawskie tak, jak lubisz: w kameralnej grupie, w parze lub podczas lekcji indywidualnych. Zapraszamy na zajęcia stacjonarne z języka duńskiego, norweskiego i szwedzkiego.

Statystyki
zgoda kursy duńskiego

Brak problemów technicznych

Nie musisz martwić się o połączenie internetowe, sprzęt czy brak zasięgu

zgoda kursy duńskiego

Duża dawka motywacji

Zajęcia offline pomagają się skupić oraz zmotywować do nauki

zgoda kursy duńskiego

Materiały w formie papierowej

Ucz się szybciej nanosząc samodzielne notatki

zgoda kursy duńskiego

Budowanie więzi

Zajęcia stacjonarne zmniejszają dystans między uczestnikami kursu a lektorem/lektorką

zgoda kursy duńskiego

Dostępność i wygoda

Ucz się z każdego miejsca na ziemi! Możesz leżeć w łóżku, siedzieć przy biurku czy na tarasie - tak, jak lubisz

zgoda kursy duńskiego

Oszczędność czasu

Czas przeznaczony na dojazdy, teraz możesz wykorzystać na naukę nowych słówek

zgoda kursy duńskiego

Urozmaicona nauka

Przygotowujemy ćwiczenia interaktywne, quizy, zagadki - tak, żeby nauka online zawsze była angażująca

zgoda kursy duńskiego

Nagrywanie zajęć

To idealne rozwiązanie do powtórki materiału i odtworzenia zajęć na których nie mogłaś_eś być

Zajęcia stacjonarne – jakie mają zalety?

Nie ma wątpliwości co do tego, że kontakt z drugim człowiekiem jest bardzo ważny w procesie nauki języka obcego. Zajęcia stacjonarne zapewniają konwersacje, które są przeprowadzane w bardziej naturalny sposób. Znajdujesz się w tym samym pomieszczeniu co lektor_ka, co zmniejsza pomiędzy Wami dystans i sprawia, że nauka języka szwedzkiego, norweskiego lub duńskiego jest łatwiejsza. Oprócz samego ćwiczenia języka kurs stacjonarny pomoże Ci również rozwijać Twoje zdolności interpersonalne w obcym języku. To niezwykle przydatne w zwyczajnych, codziennych konwersacjach. Wiele osób twierdzi też, że zajęcia stacjonarne z języka norweskiego, szwedzkiego i duńskiego pomagają włączyć tryb nauki i zmotywować się do samodzielnej pracy. To z kolei przekłada się na lepsze rezultaty. Czym charakteryzuje się nauka języka duńskiego, norweskiego i szwedzkiego stacjonarnie? Wszystkie materiały udostępniane są w formie papierowej, co pozwoli Ci na samodzielne nanoszenie notatek. Wiele osób uczy się szybciej, kiedy mogą sami coś zanotować. Jeśli jesteś jedną z nich, to nauka norweskiego lub innego języka skandynawskiego w formie stacjonarnej jest świetnym wyborem. Dodatkowa zaleta? Zajęcia stacjonarne z języka szwedzkiego, duńskiego czy norweskiego wymagają od Ciebie tylko tego, żebyś po prostu na nich był_a – nie musisz martwić się o połączenie internetowe, sprzęt czy brak zasięgu. Jeśli nie czujesz się najpewniej w obsłudze różnych programów komputerowych, to jest to tylko kolejny argument, aby zdecydować się na zajęcia stacjonarne.

Podsumowując, nauka języka norweskiego, duńskiego i szwedzkiego stacjonarnie doskonale odwzorowuje naturalne warunki, w których będziesz posługiwać się językiem. Pozwala na bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, a przy tym wolność od komputerów, przy których większość z nas spędza w obecnych czasach sporą część swojego dnia.

Zalety zajęć stacjonarnych:

  • budowanie więzi między kursantami i lektorem,
  • brak problemów technicznych,
  • materiały w formie papierowej,
  • duża dawka motywacji.

Szwedzki, duński, norweski – jak wyglądają zajęcia stacjonarne?

Niezależnie od tego, czy chcesz poznać norweski, szwedzki, czy duński, zajęcia stacjonarne w MESTER zawsze wyglądają podobnie. Podczas spotkań przede wszystkim rozmawiamy, bo to umiejętności praktyczne są najważniejsze w osiągnięciu płynności językowej. Oprócz tego słuchamy ciekawych nagrań i podcastów, poszerzamy słownictwo, pisząc dłuższe i krótsze formy, a przy okazji odczarowujemy skandynawską gramatykę. Dzięki naszym metodom szybko opanujesz duński, norweski czy szwedzki – zajęcia stacjonarne na pewno Cię nie rozczarują.

Chcesz wyjechać do Skandynawii i znaleźć dobrze płatną pracę? A może nauka języka szwedzkiego stacjonarnie ma pomóc Ci w znalezieniu pracy na Północy? Zapisz się na język duński, szwedzki lub norweski w MESTER i osiągnij swoje cele!

Jeśli wolisz bezpośredni kontakt z lektorem, wybierz zajęcia stacjonarne. Nie ma wątpliwości co do tego, że kontakt z drugim człowiekiem jest bardzo ważny w procesie nauki języka obcego. Zajęcia stacjonarne zapewniają konwersacje, które są przeprowadzane w bardziej naturalny sposób. Kursant znajduje się w tym samym pomieszczeniu co lektor, co zmniejsza pomiędzy nimi dystans i ułatwia proces nauki. Oprócz samego ćwiczenia języka, kurs stacjonarny pomoże Ci również ćwiczyć i rozwijać Twoja zdolności interpersonalne w obcym języku, co jest niezwykle przydatne w zwyczajnych, codziennych konwersacjach. Wiele osób twierdzi, że zajęcia stacjonarne pomagają im włączyć tryb nauki i zmotywować do samodzielnej pracy.

Wszystkie materiały udostępniane są w formie papierowej, co pozwala kursantowi na samodzielne nanoszenie notatek. Wielu osób uczy się szybciej, kiedy mogą same coś zanotować. Jeśli jesteś jedną z nich, to zdecydowanie powinieneś zdecydować się na zajęcia stacjonarne.  

Zajęcia stacjonarne wymagają od Ciebie tylko tego, żebyś po prostu na nich był – nie musisz martwić się o połączenie internetowe, sprzęt czy brak zasięgu. Jeśli nie czujesz się najpewniej w obsłudze różnych programów komputerowych, to jest to tylko kolejny argument, aby zdecydować się na zajęcia stacjonarne. 

Podsumowując, zajęcia stacjonarne to nie tylko nauka języka w naturalnych warunkach, ale też bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem i wolność od komputerów, przy których większość z nas spędza w obecnych czasach sporą część swojego dnia. 

Zalety:

  • budowanie więzi między kursantami i lektorem
  • brak problemów technicznych
  • materiały w formie papierowej

BOGATA OFERTA KURSÓW

Oferta dostępnych kursów

Ucz się tak, jak lubisz. Wybierz rodzaj zajęć językowych, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

INDYWIDUALNE

DLA 2 OSÓB

GRUPOWE

DLA FIRM

ONLINE

STACJONARNE

EGZAMINACYJNE

PO ANGIELSKU

NEWSLETTER

Otrzymaj darmowego
e-booka na start!

kursy indywidualne duński na żywo