flaga kurs indywidualny szwedzki

Wybitni nauczyciele języka szwedzkiego

kursy grupowe norweski w twoim mieście

ASIA

LEKTORKA

Skończyłam filologię szwedzką i skandynawistykę na UAMie w Poznaniu. Fascynuje mnie nie tylko język szwedzki, ale
tak naprawdę wszystko, co jest związane z tym krajem. W wolnym czasie czytam kryminały, uczę się gotować, a czasem nawet biegam.

dobre kursy grupowe duński

SZYMON

LEKTOR

Jestem absolwentem filologii szwedzkiej i skandynawistyki na UAMie. Uważam, że Szwecja jest naprawdę ciekawym miejscem i jako lektor chętnie opowiadam zarówno o jej języku, jak i o tamtejszej kulturze. W wolnych chwilach chodzę na siłownię (zbyt rzadko) czy lenię się w domu przy kawie i filmie (zbyt często). Chętnie też podróżuję na Północ, żeby zobaczyć, jak to, o czym się uczę, wygląda w rzeczywistości.

Józef

LEKTOR

Studiuję filologię szwedzką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od lat pasjonuję się nauką języków obcych i znajdywaniem między nimi podobieństw, a najbardziej wykorzystywaniem mojej językowej wiedzy w praktyce. Kiedy znajdę chwilę dla siebie, uprawiam sport, słucham progresywnego rocka albo przytulam pieski w parku.

Monika

LEKTORKA

Jestem absolwentką filologii szwedzkiej na UJ. Od zawsze ciekawiła mnie północna kultura, tamtejsze wartości: przede wszystkim zamiłowanie do natury i umiejętność życia w zwolnionym tempie. Swoją pasję do języka szwedzkiego pogłębiam każdego dnia, czytając książki w tym języku, rozwiązując krzyżówki oraz ucząc w Mesterze! W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze lub piszę wiersze.

Dominika

LEKTORKA

Hejsan! Jestem studentką IV roku skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem pasjonatką nie tylko skandynawskiej kultury, ale również nauki samej w sobie, uwielbiam dzielić się wiedzą! A szwedzki to piękny język, którego nauka z biegiem czasu staje się przyjemnością. W wolnych chwilach zajmuję się szyciem i malowaniem.

Kuba P.

LEKTOR

Skończyłem filologię szwedzką na UJ, studiując równolegle wiedzę o teatrze i performatykę (taki kierunek kulturoznawczy). Zawsze ciekawiła mnie przede wszystkim szwedzka kultura i codzienność, a odkąd mam więcej czasu wolnego, czyli od pożegnania z uczelnią, coraz bardziej interesuję się też szwedzką sztuką współczesną, nie tylko tą związaną z teatrem.